Soutěž Malujeme Vílanec a okolí

Soutěž pro malé i velké „Malujeme Vílanec a okolí“

V této stresující době, kdy máte omezený pohyb a nemůžete se hromadně setkávat, jsme pro vás připravili soutěž o nejhezčí kreslený nebo malovaný obrázek míst ve Vílanci, v Loučkách a jejich okolí.
Kdo se může zúčastnit: kdokoliv, v těchto kategoriích:
  1. Věk 1 rok až 6 let
  2. Věk 6 let až 12 let
  3. Věk 12 let až 18 let
  4. Věk 18 let až 99 let
Kdy se můžete zúčastnit: v období od 1.11.2020 do 31.3.2021
Komise bude hodnotit doručené obrázky na obecní úřad ve Vílanci 3.12.2020, 3.2.2021 a 7.4.2021, vybere z každé kategorie nejhezčí obrázek a vítěz dostane jako odměnu malířské potřeby.

Jak můžete kreslit nebo malovat:
  • Tužkou, uhlem, pastelkami, voskovkami, fixou, tuší, inkoustem, vodovými, akrylovými nebo olejovými barvami, apod.
Co můžete kreslit nebo malovat:
  • Kostel, faru, hřbitov, křížky, mlýn, řeku, potok, rybníky, tůně, rašeliniště, domy, ulice, náves, dětské hřiště, silnice s automobily, pohled na Vílanec, pohled na Loučky, lesy, louky, pole, lesní cesty, luční cesty, polní cesty, osamělé stromy, pastviny se zvířaty, zemědělské stroje na polích a loukách nebo v lese, a jiné
Velikost obrázku je od A5 do A3
Obrázek nám přineste na obecní úřad ve Vílanci s krátkým popisem, které místo jste kreslili nebo malovali.
Každý soutěžící dostane upomínkový předmět.
Na květen 2021 se připravuje křest praporu obce Vílanec a zde bude vybrán ze všech obrázků ten nejhezčí a vítěz dostane fotoaparát v hodnotě 2.000 Kč, který do soutěže darovala paní místostarostka.
Nejhezčí obrázky budou vystaveny na obecním úřadu a na webu obce.
Z obrázků bude sestaven stolní kalendář pro rok 2022.

22.října 2020
Marcela Zelená, starostka                                                                                 Zdeňka Příplatová, místostarostka